Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Ohlídáme vaše čísla! | Spolupráce nejen v účetnictví.

06.08.2018

Společnost EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o. je jazykovou školou, zabývají se vzdělávacími kurzy pro veřejnost i firmy. EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o. pomáhá uchazečům k získání prestižních, mezinárodně uznávaných, anglických zkoušek.
Společnosti EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o. se kompletně staráme o účetnictví a zpracovávání mezd již od roku 2015.

Spolupráce začala vhodným nastavením účetního systému dle individuálních specifik klienta, tvorbou vnitřních předpisů a směrnic účtování. Klientovi pravidelně předkládáme ekonomické či účetní výstupy pro finanční controlling společnosti. Společně konzultujeme daňové dopady při realizaci projektů.
Naše služby nejsou pouze o účetnictví. Ve spolupráci se sesterskou společností Investice a Finance s.r.o. jsme společnosti EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o. dopomohli k provoznímu financování na pokrytí provozních potřeb.

Pozitivně hodnotí vzájemnou spolupráci jednatel společnosti
EVROPSKÉ VZDĚLAVACÍ CENTRUM, s.r.o., pan Ing. Jaroslav Švadlenka:

„Se společností MK accounting s.r.o. jsme začali spolupracovat zhruba před třemi lety v oblasti účetnictví. Důvodem změny byla potřeba průběžného vedení účetnictví a pravidelných výstupů pro finanční a daňové plánování, na kterém je v současné době závislá realizace některých našich projektů.

Pravidelná kontrola pro nás znamená méně administrativy. Díky sdílenému přístupu můžeme vystavovat daňové doklady pro zákazníky přímo z účetního programu, takže účetní je okamžitě vidí a může v reálném čase poradit nebo upozornit na případné chyby. Naše asistentky se tak mohou věnovat klientům a nemusí řešit zbytečnou administrativu. Každý měsíc také dostáváme přehled o neuhrazených pohledávkách, které můžeme řešit.

Jelikož s lidmi z MK accounting s.r.o. a Investice a Finance s.r.o. neřešíme jen čísla, ale i náš další obchodní rozvoj, jsme rádi, že se na ně můžeme vždy obrátit i s potřebou provozních či investičních peněz. Provozní úvěr jsme získali za výhodných podmínek a téměř bez naší účasti.“
 

Slova jednatele společnosti MK accounting s.r.o.:

„Se společností EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o. jsme začali spolupracovat v roce 2015.
Vše začalo komplikovanějším převzetím účetnictví, kdy jsme slučovali účetní data do jednotného systému a nastavovali nový model fungování klient – účetní firma.
Díky propojení dobrého výkaznictví a znalosti bankovního sektoru jsme klientovi zajistili provozní úvěr.

 

Mějte své firemní účetnictví pod kontrolou. My vaše čísla ohlídáme!

Sjednejte si s námi schůzku.

 

POJĎME SJEDNAT SCHŮZKU